LISAINFO

(KKK) Korduma Kippuvad Küsimused:

Puuduvad hetkel.

E-poe kasutustingimused:

Meie kontakt ja aadress Tallinnas:

Juriidiline aadress:
KOPAJUPID OÜ
Roheline 74
Pärnu, Estonia

Telefon: (372) 55 94 18 49
Tööpäeviti 9.00 – 18.00
info@kabiiniklaasid.ee

Ladu ja kontor Pärnus:
Roheline 74
80010 Pärnu
Estonia

E-poe kasutajatingimused, millega nõustumine on tellijale tellimise esitamise aluseks:

1. Tingimuste ulatus ja kehtivus

1.1. Tingimused kehtivad isiku (edaspidi Klient) ja ostukeskkonna kabiiniklaasid.ee (edaspidi Kaubamaja) omaniku KOPAJUPID OÜ (edaspidi Kaupmees) vahel e-poe vahendusel toodete ostmisel tekkivate õigussuhete kohta.

1.2. Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad e-poe vahendusel toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad õigusaktid.

2. Tooted

2.1. Toodete hinnad on eurodes (€) ja poes kuvatavad hinnad ei sisalda käibemaksu 20%.
Käibemaksuga summa kuvatakse ostu sooritamise protsessis vahetult enne tellimuse kinnitamist ja on kuvatud ka tellimuse sooritamisel väljastataval tellimusel ning arvel.

2.2. Toodete hinnad ning saadavus võivad muutuda ette teatamata.

2.3. E-poes olevad toodete pildid on illustratiivse tähendusega ja võivad erineda tegelikest toodetest.

2.4. Toodete kirjeldused ei pruugi olla ammendavad ja võivad sisaldada vigu.

3. Toodete eest tasumine

3.1. Tellimuse kinnitus saadetakse kliendile elektronpostiga. Klient on kohustatud enne ettemaksu tasumist kontrollima, et tema enda ja kauba tellimuse sisu kirjelduse andmed tellimuse kinnitusel vastavad tellimusele. Maksetähtajaks on sama päev, millal tellimus vormistati. Tellimuse täitmisega hakatakse tegelema alates hetkest, kui kogu tellimuse kinnitusel näidatud summa on laekunud Kaupmehe arvelduskontole. Kui raha ei laeku maksetähtajaja jooksul, siis tellimus tühistatakse.

4. Toodete tarnimine

4.1. Tellimusele on võimalik kokkuleppel tulla järgi KOPAJUPID OÜ esindaja juurde Pärnus, Tallinnas või Tartus (transporditasu ei lisandu), muude tarneviisidega kaasneb transporditasu vastavalt valitud tarneviisile. Soovi tulla ise järele kaubale, saab määrata tellimuse vormistamisel transpordi viiside valikust. Ise järele tulemine võib lisada tarnele 1-2 tööpäeva.

4.2. Toote tarnimiseks kasutab Kaupmees vastavalt tellimusele (tarnijale) võimalusi: fikseeritud saatekulu kaubale kaaluga 1-10 kg Eesti Vabariigi piires. Fikseeritud saatekulu kaubale kaaluga 10-50 kg Eesti Vabariigi piires. Fikseeritud saatekulu kaubale kaaluga 50kg ja enam, Eesti Vabariigi piires.

4.3. Klient on kohustatud enne tellimuse sooritamist kontrollima esitatavate kontaktandmete õigsust vältimaks viivitusi ja arusaamatusi toodete kohaletoimetamisel. Kaupmees ei vastuta toodete kohaletoimetamise viivituse ja tekkinud arusaamatuste eest juhul, kui viivitus või arusaamatus on tingitud Kliendi poolt tellimuse vormistamisel esitatud andmete ebatäpsusest või ebaõigsusest.

5. Tagastamisõigus 14 päeva

5.1. Kliendil on e-poest ostetud kaubale alates kauba kättesaamisest 14 päevane lepingust taganemise õigus (edaspidi 14 päevane tagastusõigus) vastavalt allpool toodud lepingutingimustele. Klient on füüsiline isik, kes on ostnud e-poest kaupa või teenust eesmärgil, mis ei seondu tema majandus- või kutsetegevusega.

5.2. Tagastamisõigust võib Klient kasutada põhjust avaldamata.

5.3. Ostes e-poest nõustub Klient tagastusõiguse kasutamiseks järgmiste tingimustega:

5.3.1. Tagastatav kaup peab olema kasutamata ja originaalpakendis (Klient peab toote originaalpakendi avama ettevaatlikult ja seda kahjustamata. Kui pakend ei ole avatav, siis ei pea tagastatav kaup olema originaalpakendis).

5.3.2. Tagastamisõiguse kasutamiseks peab Klient esitama taganemisavalduse e-posti aadressil info@kabiiniklaasid.ee 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest.

5.3.3. Nõustuma kandma tagastamiskulusid transpordikulude osas, samas summas mis oli kauba tarnimisel määratud transpordi hind kauba tarnimiseks Kliendini, välja arvatud juhul kui tagastamisele kuuluv ese ei vasta tellimusele, ja tellimusele mitte vastavus on tuvastatud enne kauba tagasi saatmist Kaupmehele.

5.3.4. Lepingust taganemisel tuleb ostetud ese viivitamatult (kuid mitte hiljem kui 30 päeva jooksul) tagastada. Kauba tagastamisaadress on: KOPAJUPID OÜ, Roheline 74, Pärnu, Estonia. Kaupmees kohustub viivitamatult (kuid mitte hiljem kui 30 päeva jooksul) taganemisteate saamisest tagastama Kliendi poolt tasutud summa. Raha tagastamine krediitkaardi makse korral teostatakse Tehingumärke tühistamise või muutmise teel. Kauba esmased saatekulud tagastamisele ei kuulu.

5.3.5. 14 päevane tagastusõigus ei kehti toidukaupadele vedelikele ja määrdeainetele, juhul kui Klient on pakendi avanud. Samuti ei kehti kauba tagastamisõigus kasutatud varuosadele ja detailidele.

5.4 Eritellimusel, tehasetellimutena, lao-täiendustellimustena ja kliendi enda poolt antud, aga valede varuosakoodide alusel tellitud ja kliendile tarnitud tooted ei kuulu automaatsele tagastusele eelpoolkirjeldatud korras.

5.5. Kliendi tagastusõigus on sätestatud õigusaktidega ning ei ole käesoleva e-poe eritingimus.

6. Garantii

6.1. Kaupadele kehtib kvaliteedi- ja materjalivigade garantii vastavalt toote tootja tehase tingimustele.

7. Vastutus ja vääramata jõud

7.1. Kaupmees ja Klient vastutavad teineteise ees käesolevate tingimuste rikkumisega teisele poole tekitatud kahju eest Eesti Vabariigis kehtivates õigusaktides sätestatud juhtudel ja ulatuses.

7.2. Kaupmees ei vastuta Kliendile tekitatud kahjude eest või toote kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kahju või toote kohaletoomise viibimine on tingitud asjaolust, mida Kaupmees ei saanud mõjutada, ei näinud ette ega võinud ette näha (vääramatu jõud).

8. Muud tingimused

8.1. Kõiki e-poe külastamise ja ostude sooritamise käigus saadud kliendi isikuandmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset infot. Kaupmees ei avalda temale teatavaks saanud andmeid kolmandale osapoolele.

8.2. Kliendi ja Kaupmehe vahel seoses e-poe vahendusel toodete tellimise ja ostmisega tekkinud vaidlused lahendatakse läbirääkimiste teel. Kokkuleppe mittesaavutamisel on Kliendil õigus pöörduda oma õiguste kaitseks Tarbijakaitseametisse või Pärnu Maakohtusse.

KUI EI USALDA e-POODI:

Kui Te mingil põhjusel ei usalda internetist tellimist ja ei soovi sooritada ettemaksu, kuid soovite siiski tooteid meilt tellida – siis palun võtke kindlasti kontakti telefonil 55941849, või jätke teade meie e-posti aadressile: info@kabiiniklaasid.ee – leiame mõne Teile sobivama lahenduse.

Ettevõtte kohta:

www.kabiiniklaasid.ee on KOPAJUPID OÜ lehekülg. Tegemist on Eestis juba 10 aastat tegutseva ettevõttega, mille põhiline toodete valik koosneb erinevatest rasketehnika varuosadest. Pakume varuosad ekskavaatoritele, laaduritele, buldooseritele, kopp-laaduritele, traktoritele, karjääri- ja purustustehnikale. Hüdraulika, komplektsed mootorid ja mootorite varuosad, elektriosad, kere osad, klaasid, alusvankri detailid, roomikud, rehvid, sillad, käigukastid, ja muud varuosad.